SOS Balzám, malý zázrak do kabelky

Trápí vás nemizící záděra? Spálila jste se o hrnec nebo máte neustále suché ruce od nadměrného užívání dezinfekce? Vytáhněte z kabelky malého, ale užitečného pomocníka v kulaté krabičce. Be Lovely SOS Balm s obsahem CBD, klíčový produkt v péči o pokožku těla.

Kouzlo SOS Balzámu spočívá v jeho složení. Základ tvoří kvalitní konopný olej s velmi vysokým obsahem CBD. To je látka, která patří do skupiny zvaných kanabinoidy, které se vyskytují pouze v rostlinách konopí. Výzkum CBD a jeho léčebného potenciálu byl v minulosti neprávem opomíjen. V posledních letech ale vyšlo najevo, že má významné farmakologické účinky. Mimo jiné přispívá ke zpomalení buněčného stárnutí, napomáhá regeneraci buněk, má pozitivní účinky při hojení pokožky a ulevuje problematické pokožce sužované projevy ekzému či akné.

Dále balzám doplňuje levandulový olej, bambucké máslo, jojoba a skvalan, což je silný prostředek proti stárnutí kůže a též protizánětlivá složka. Navíc podporuje krevní oběh, a napomáhá tak hojivým procesům.

Zlatý grál vaší lékárničky

Díky unikátnímu složení se balzám snadno vstřebává, vyživuje do hloubky a pomáhá regenerovat poruchy kůže nebo silně podrážděnou pokožku po celém těle. Osvědčil se i jako první pomoc na jizvy po popáleninách, drobné oděrky, ale také na iritovanou kůži poštípanou hmyzem.

„Balzám jsem vyzkoušela na popálenou kůži od vařiče. Díky pravidelnému mazání se mi velké kulatá jizva zcela zahojila a není po ní ani památky,“ říká majitelka salonu BeLovely.

Není proto na škodu zařadit SOS Balm do své domácí lékárničky nebo rovnou do kabelky. Díky skladnému balení vám totiž nezabere příliš místa a vejde se tak i do večerního psaníčka.